You are here: / Zákazníci z ČR a SR

Zákazníci z ČR a SR

Vítejte na EV-POWER.EU v České Republice!

Na tomto webu najdete komponenty pro DC (stejnosměrná) výkonová řešení založená na nových technologiích jako jsou lithiové (LiFePO4) články a baterie, solární panely, mikroměniče, invertory a další díly.

Tento web provozuje společnost GWL Power a.s. (kód GWL), mezinárodní distributor s působností ve více než 40 zemích světa. Více o firmě GWL naleznete zde.

Nabídka publikovaná na těchto stránkách je především určena obchodním subjektům (tj firmám a podnikatelům s IČO), které mají patřičnou technickou způsobilost k používání a provozování DC výkonových technologií. Z tohoto důvodu společnost GWL neprodává přímo jednotlivým koncovým spotřebitelům, ale působí prostřednictvím obchodních partnerů v jednotlivých zemích a regionech.

Důležitá informace k prodejním cenám: ceny uvedené na tomto webu jsou platné pouze pro on-line objednávky odeslané prostřednictvím tohoto webu. Velkoobchodní a maloobchodní partneři prodávají zboží za ceny dle svého vlastního uvážení a obchodní strategie.

 

 

Zveme Vás tedy abyste využili nabídky a odborné profesionality a zkušeností těchto partnerů v rámci České republiky:

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

i4wifi a.s.
Průmyslová 11
102 19 Praha 10
+420 277 007 500, sales@i4wifi.cz
http://www.i4wifi.cz/alternativni-napajeni_c750.html

Společnost i4wifi a.s. se zaměřuje zejména na velkoobchodní prodej lithiových baterií a solárních panelů. Objednávky můžete učinit prostřednictvím webu http://www.i4wifi.cz/. V případě požadavků na specializované komponenty nás neváhejte kontaktovat.


SPECIALIZOVANÍ PARTNEŘI

ostrovni-elektrarny.cz
Ing. Martin Kolařík
Pod Skalkou 89/2, 75124 Přerov II-Předmostí
+ 420 608 812 787, info@ostrovni-elektrarny.cz
http://www.ostrovni-elektrarny.cz/

Na stránkách http://www.ostrovni-elektrarny.cz/ najdete všechny potřebné komponenty pro realizaci solárních (fotovoltaických) instalací. Firma prodává komponenty ostrovních fotovoltaických elektráren a na přání je také instaluje, včetně dodávek na klíč. Pokud máte zájem o kompletní řešení, pošlete prosím mail na adresu info@ostrovni-elektrarny.cz.

-------------------

eskutr.cz
Ing. Michal Kapic
V Brňanech 62, 682 01 Vyškov
+ 420 603484806, kapic@eskutr.cz
http://eskutr.cz/

Firma eskutr.cz se zabývá zejména pohonnými systémy elektrických vozidel. Dodáváme elektrické skútry, elektrická kola, motory, regulátory, baterie, nabíječky, BMS, balancery, měniče napětí, LED světla a solární systémy. Provádíme kompletní služby a řešení dle požadavků zákazníků. Neváhejte nás kontaktovat.

-------------------

serviskaravanu.cz
Karel Prokop
U Pískovny 6, 470 02 Česká Lípa 2
+420 603 208 362, karel.prokop@centrum.cz
http://serviskaravanu.cz/

Firma serviskaravanu.cz se zabývá zejména montážemi doplňků do karavanů jako jsou solární systémy, LiFePO4 baterie apod. Dále se zabývá instalací přestavbových sad EVBIKE pro elektrokola.


 

HLEDÁME DALŠÍ SPECIALIZOVANÉ PARTNERY!

Pokud máte zájem s námi spolupracovat, kontaktujte nás. Základem partnerské spolupráce je Vaše fundovaná odbornost a pravidelná obchodní spolupráce. Využijte sekci kontakty.

 

16 visitors online.
All Rights reserved © 2018 Global World Logistic Ltd.