Zákazníci z SK

Vítajte na EV-POWER.EU na Slovensku!

Na tomto webe nájdete komponenty pre DC (jednosmerné) výkonné riešenia založené na nových technológiách ako sú lítiové (LiFePO4) články a batérie, solárne panely, mikro - meniče, invertory a ďalšie diely.

Tento web prevádzkuje spoločnosť Global World Logistic Ltd (kód GWL), medzinárodný distribútor s pôsobnosťou vo viac ako 40 krajinách sveta. Viac o firme GWL nájdete tu.

Ponuka publikovaná na týchto stránkach je predovšetkým určená obchodným subjektom (tj. firmám a podnikateľom s IČO), ktorý majú patričnú technickú spôsobilosť k používaniu a prevádzkovaniu DC výkonových technológií. Z tohto dôvodu spoločnosť GWL nepredáva priamo jednotlivým koncovým spotrebiteľom, ale pôsobí prostredníctvom obchodných partnerov v jednotlivých krajinách a regiónoch.


Pozývame Vás aby ste využili ponuky, odbornú profesionalitu a skúsenosti týchto partnerov v rámci Slovenska (alebo prípadne aj v rámci Českej Republiky):

VEĽKOOBCHODNÝ PREDAJ ČESKO A SLOVENSKO

i4wifi a.s.
Průmyslová 11
102 19 Praha 10
+420 277 007 500, sales@i4wifi.cz
http://www.i4wifi.cz/alternativni-napajeni_c750.html

Spoločnosť i4wifi a.s. sa zameriava najmä na veľkoobchodný predaj lítiových batérii a solárnych panelov. Objednávky môžete uskutočniť prostredníctvom webu http://www.i4wifi.cz/. V prípade požiadaviek na špecializované komponenty nás neváhajte kontaktovať.


 

HĽADÁME ĎALŠÍCH ŠPECIALIZOVANÝCH PARTNEROV!

Pokiaľ máte záujem s nami spolupracovať, kontaktujte nás. Základom partnerskej spolupráce je Vaša fundovaná odbornosť a pravidelná obchodná spolupráca. Využite sekciu kontakty.


 

INFORMÁCIE PRE SPOTREBITEĽOV
Prezentácia na týchto webových stránkach je určená predovšetkým pre anglicky hovoriacich zákazníkov mimo územia ČR s SR. Cez tieto stránky je však možné poslať požiadavku aj v rámci ČR a SK. Pokiaľ pošlete vašu požiadavku/objednávku cez tento e-shop, budeme ju považovať za žiadosť o ponuku a predáme ju miestnemu partnerovi k spracovaniu. Následne Vás budú kontaktovať miestni pracovníci Oddelenia starostlivosti o zákazníkov pre spresnenie ďalšieho postupu.

 

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu!

 

 

For customers from the Czech Republic and Slovakia

Due to legal requirements, all orders from Czech and Slovak customers will be processed by the local partners. All necessary local fees, required by local laws, will be added (such as VAT, authorship and recycling fee, etc). Thank you for understanding.

18 visitors online.
All Rights reserved © 2019 EVPower a.s.